Wpisy użytkownika ♥Żyje we śnie♥ z dnia 13 czerwca 2014

Liczba wpisów: 3

anheles21
 
Bardzo was przepraszam miałam wstawić post i zapomniałam, byłam zajęta Mają!!! Wybaczcie! Postaram się jutro wstawić więcej!! :) Jeszcze raz przepraszam!! <3
A tak w ogóle to pojawiły się zdjęcia z nagrywania Violetty 3 z Justyną Bojczuk!! (Moją imienniczką)!! :) Już się nie mogę doczekać!! A wy??

JIM.2.jpg


JIM.png


Ludmiła i Viola! :

Przytulasek.jpg


Jaki miły przytulas!! <3

Pewnie większość z was widziała już lody z Violetty!! Ja za to jestem bardzo ciekawa kiedy takie będą u nas!! :) O to jak wyglądają! A no i jeszcze ciasteczka! :)

LV.jpg


BV.jpg


Chciała bym już spróbować tych lodów!! Mniam! <3

~Clara~ <3
Pokaż wszystkie (3) ›
 

anheles21
 
♥Żyje we śnie♥: Hej!! Co tam u was słychać?? U mnie w miarę! Bardzo się cieszę że już zaczyna się powoli laba!! :D A wy?? Jak tam z ocenami stoicie?? Będzie czerwony pasek?? ROZDAJE KOLAŻE I TŁA! Matko muszę wam coś powiedzieć zajęłam 2 miejsce w konkursie Violetta mojdlugopis.pl!!! JESTEM PRZE SZCZĘŚLIWA!! :D

VVVVV.JPG


~Clara~ <3
Pokaż wszystkie (2) ›
 

anheles21
 
Hej!! Co u was? U mnie dobrze!! Nabijam się z ,,KOLEGI" z moją przyjaciółką!! Mamy śmiechu za 100 lat!!! :D Szkoda że nie możecie się śmiać z nami!!! :D A tak ogólnie to nabijamy się z mojego ukochanego!! :) A więc polecam wziąć udział w konkursie: www.mojdlugopis.pl/violetta/ Ja muszę się jeszcze raz pochwalić że zajęłam 2 miejsce w pierwszej edycji!! :D  Super nagrody! :)
I mam dla was zdjęcie patrzcie się na czerwoną kropkę!!!

PVZCZK.jpg