Wpisy użytkownika ♥Żyje we śnie♥ z dnia 16 czerwca 2014

Liczba wpisów: 6

anheles21
 
Hej! Co u was słychać?? U mnie tak sobie!! Byłam adminką na jednym blogu i było jeszcze chyba 3 admi ja tylko dodawałam wpisy!! I okazało się że ktoś ale nie wiem kto obraził jedną blogerkę i podpisała się Clara tak jak ja się podpisuje! Podszył się pode mnie! Mi jest bardzo przykro że zostałam osądzona tylko dlatego że ja dodawałam wpisy przecież to każda mogła wejść i napisać! Bo ja tego nie zrobiłam! Ja chciałam tylko pomóc właścicielce, która wyjechała! Pomogłam jej a za miast dziękuje zobaczyłam że mnie oskarżyli! Dlatego jest mi smutno i nie jest u mnie Okej!! Nie mogę się z tym pogodzić że ktoś mnie tak nie miło wpakował!! Nie to że jestem na tą osobę zła ale po prostu mi jej szkoda że prowadzi bloga chyba o Violi jest blogowiczką i robi takie świństwo!! No a na dzisiaj mam dla was, przepraszam z tego wszystkiego nic nie przygotowałam! Postaram się coś jak najszybciej wymyśleć!!!

SLC.png


~Clara~ <3
  • awatar Violetta ds Polonia: Właśnie tak myślałam, że mógł się ktoś pod ciebie podszywać. Bo z nam cię troszeczkę :) i nie jesteś taka :) Mogę pogadać z właścicielką i jej to wytłumaczyć :) Napisz do mnie jak coś Trzymaj się :)
  • awatar Spotkać Tini ~ Wygrać Życie ♥: Bardzo ci współczuję Ty jesteś Fajną osóbką i napewno byś tego ne zrobiła Ludzie są okropni..Ale będzie dobrze!:)
  • awatar ♥Żyje we śnie♥: Dziękuje wam!! :)
Pokaż wszystkie (6) ›
 

anheles21
 
No to mam zabawę! CO powie Fede do Ludmiły???

FIL.jpg


A i przy okazji zmieniam podpis na ~Lodo~ <3

~Lodo~ <3
Pokaż wszystkie (1) ›
 

anheles21
 
Hej! Co tam u was? Gratuluję! Teraz co powie Ludmiła???

FIL.2.jpg


~Lodo~ <3
  • awatar Violetta Disney Channel✔: fede... nie wiem co mam powiedzieć.. ja też coś do ciebie czuję i nie umiem temu poprzestać!
  • awatar Violetta ikonki ♥: O jej! Ja myślę to samo,ale nie podrywaj mnie przez zabieranie mi zelków! :p brak weny! przepraszam! < 33
Pokaż wszystkie (2) ›
 

anheles21
 
Organizuje konkurs!!! W I etapie będzie trzeba zrobić tło na mojego bloga i Avka z kim się chce!!! Ten kto zajmie pierwsze miejsce ustawie sobie i dostanie 10 kom i polecenie!! W sumie będą 4 Etapy lub 3!! :) Osoby mogą się zgłaszać od dzisiaj do 19.06.14 r. do godz. 17:20 !! Miłego zgłaszania! :D Prosiła bym żeby przynajmniej 8 osób się zgłosiło! :D

Vk.jpg


~Lodo~